7 грудня
2023 року
м. КИЇВ
БЦ IQ Business Center
вул. Болсуновська, 13-15
3 поверх
ОФЛАЙН
СЕРТИФІКАЦІЯ
Учасники отримають сертифікати 5 балів БПР. Сертифікати будуть надіслані в електронному форматі зареєстрованим учасникам, хто був присутнім на семінарі та успішно пройшов тестування
Дякуємо Вам за участь у нашому заході!
Ви можете переглянути та завантажити фото за посиланням нижче
Про конференцію
Шановні колеги!
Наша зимова зустріч відбудеться 7 грудня 2023 року, початок об 11:00.
До участі у науково-практичній конференції запрошуються лікарі дерматовенерологи, алергологи та інші суміжні спеціальності.
Темами наших лекцій ми обрали догляд та лікування шкіри під час зимового періоду, алергія, атопічний дерматит, контактний алергічний дерматит та інші окремі теми від наших гостей.
Кількість учасників обмежена!
ТОЧКИ ДОТИКУ
Місце проведення
Програма заходу
Експерти
Професор, доктор медичних наук, Віце-президент Української асоціації дерматовенерологів та косметологів, експерт НСЗУ за фахом «Дерматовенерологія. Дитяча дерматовенерологія»
Доктор медичних наук, Заслужений лікар УкраЇни, Експерт МОЗ за фахом «Алергологія», провідній науковий співробітник ДУ «Інститут отолариноглогіі ім. проф. О.С.Коломійченко НАМН України», Віце-президент "Ассоціації алергологів України»
Святенко
Тетяна Вікторівна
Гогунська
Інна Володимирівна
Юдін
Олег Юрійович
Практикуючий адвокат з більш ніж 20-річним досвідом. Спеціалізація - медичне і підприємницьке право. Автор книг «Приватна медична практика. Юридичні поради з побудови та захисту бізнесу» та «Безпечна медична практика». Захист лікаря від претензій пацієнтів. Автор 155+ публікацій в провідних ділових ЗМІ
Партнери